آگهی دعوت به مجمع عمومی عادی سالیانه کمينه

 

اطلاعیه درج نماد شرکت در بازار پایه تابلو ج (فرابورس) کمينه

درج نماد شرکت در بازار پایه Add Content...

آگهی مزایده عمومی کمينه

آگهی دعوت به مجمع عمومی عادی سالیانه برای سال مالی منتهی به 1395/12/29 کمينه

الف- زمان و محل برگزاری مجمع عمومی 

از کلیه سهامداران ، وکیل یا قائم مقام قانونی صاحب سهم و همچنین نماینده یا نمایندگان اشخاص حقوقی دعوت میگردد تا در جلسه مجمع عمومی این شرکت که در ساعت 14:00 روز شنبه مورخ 1396/02/23 درمحل مرکز اصلي شرکت واقع در شهرستان نائين کيلومتر 2 جاده اصفهان برگزار میگردد حضور بهم رسانند

ب– دستور جلسه 
1395/12/30
 
 

توضیحات

 

اطلاعيه تغيير شماره تلفن و فكس کمينه

 

11

شركت توسعه و عمران شهرستان نائين (سهامي عام) توليد كننده ميل لنگ و ميل بادامك خودرو در نظر دارد دستگاههاي ذيل را از طريق فراخوان عمومي خريداري نمايد .

1-يك دستگاه ماشين سنگ بادامك زن دستي (شابلوني ) يا CNC  كه طول كارگير آن حداقل 600 ميليمتر باشد .

2- دو دستگاه ماشين تراش CNC با بد مورب و طول كارگير حداقل 1000 ميليمتر و قطر كارگير حداقل 500 مليمتر به همراه مرغك و سه نظام هيدروليك و تارت ابزار (حداقل 6 ابزاره ) و سيستم براده كش باشد .

3- يك دستگاه ماشين سنتر افقي 4 محوره با مشخصات ذيل : دو پالته داراي اينترنال كولنت و TOOl Change وطول ميز 500 ميليمتر داراي سيستم براده كش و كولانت باشد .

لذا پيشنهاد دهندگان محترم مي توانند مشخصات فني ماشين آلات مورد نظر به همراه قيمت پيشنهادي را حداكثر تا تاريخ 25/03/93 به نشاني: شهرستان نائين، كيلومتر 2 جاده نائين به اصفهان يا به ايميل ARAB@tosn.co.ir  ارسال نمايند .

با توجه به متفاوت بودن مشخصات ماشين الات اين شركت پس از دريافت تمامي پيشنهادات بررسي لازم را انجام خواهد داد و در رد يا قبول پيشنهادات مختار مي باشد .

براي دريافت اطلاعات بيشتر با شماره تلفن 9-03146258027 داخلي 230 يا 256 تماس حاصل نماييد .

 

Post Rating

آگهي فراخوان خريد ماشين آلات توليدي by admin_fa

شركت توسعه و عمران شهرستان نائين در نظر دارد دستگاههاي ذيل را از طريق فراخوان عمومي خريداري نمايد .....

 

تكميل و اصلاح اطلاعات مربوط به سهامداران by admin_fa

قابل توجه سهامداران محترم شركت

توسعه و عمران شهرستان نائين(سهامي عام) ....

 

آگهي مزايده فروش اقلام مازاد by admin_fa

شركت توسعه و عمران شهرستان نائين (سهامي عام) توليد كننده ميل لنگ و ميل بادامك خودرو در نظر دارد اقلام ذيل را از طريق مزايده عمومي به فروش برساند

 

معرفی توسعه و عمران نایین کمينه

شرکت توسعه و عمران نائین در راستای اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در زمینه صنعت و با بهره گیری از سرمایه های مردمی و همچنین با اندیشه و هدف توسعه صنعتی در منطقه و حضوری فعال در عرصه تولید و بازارهای جهانی از اوایل سال 1377 فعالیت خود را آغاز نمود. در اولین گام، این شرکت با سرمایه گذاری مردمی، سازمان گسترش صنایع ایران خودرو و شرکت ساپکو اقدام به احداث کارخانه تولید میل لنگ و میل بادامک (میل سوپاپ) در زمینی به مساحت 50 هکتار و با زیر بنای تولید حدود 20000 متر مربع نمود و با استفاده از فناوری روز دنیا و بهره گیری از دانش و تخصص کارشناسان ایرانی همکاری کارشناسان پژو فرانسه، ماشین آلات خطوط تولید را انتخاب و از بهترین و معروف ترین شرکت های اروپایی (آلمان، فرانسه، ایتالیا،اسپانیا و سوئد) خریداری، نصب و به بهره برداری رسانده است.